Around The World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Around The World

Got a secret! Can you keep it? Swear this one you'll save.Better lock it, in your pocket taking this one to the grave. If I show you then I know you won't tell what I said 'cause two can keep a secret If one of them is dead.


You are not connected. Please login or register

Human Target [2010]

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Human Target [2010] Empty Human Target [2010] Wed Jun 23, 2010 3:03 pm

*Amadeus*

*Amadeus*
Admin

Opis:

Kao što već znate, serija je nova, dosada su izašle dvije epizode. FOX je zaslužan za seriju, no prve dvije epizode su prikazane dva dana ranije na CTV-u, pa tako će vjerojatno biti i do kraja sezone, pa umjesto četvrkom kada bi trebali moći skinuti seriju jer se emitira srijedom na FOX-u, mi ćemo to moći dva dana ranije - utorkom, jer ponedjeljkom navečer CTV emitira. Čudno mi je da CTV emitira par dana ranije seriju kad ju je FOX napravio, ali eto, tako je kako je. Sve FOX-ove serije koje sam pratio i pratim se emitiraju kada trebaju i nitko ne emitira prije, jedino je s ovom serijom drugačiji slučaj. Doduše, nemam se za čime žaliti, doći ćemo do epizode dva dana ranije nego što bi trebali službeno.
Što se tiče broja epizoda čini mi se da FOX još nije službeno potvrdio koliko će ih ova prva sezona imati. Vidim na nekim stranicama se spominje brojka od 12 epizoda u prvoj sezoni, moguće je, ne znam je li to službena potvrda ili je riječ o nagađanju.
Što se same serije tiče, barem sudeći po prvim dvjema epizodama, svaka epizoda je za sebe. Radi se o tome kako Christopher Chance radi kao čuvar. Kada se neka osoba nalazi u opasnosti potraži njegovu pomoć. Dođe kod njegovog šefa Winstona i onda Chance ide na teren a Winston uglavnom bude u uredu. Chance radi na principu da se prikrije u pozadinu, izloži metu prijetnji, čeka da se prijetnja pojavi, onda prijetnju ukloni. Ugrubo rečeno, serija je kao recimo James Bond.
No osim Chancea i Winstona s njima u ekipi je Guerrero, haker. Mora se priznati da on i Winston nisu baš u najboljim odnosima, no trpe se nekako. Uglavnom je svaka scena s njima smiješna a inače je svaka scena s Winstonom smiješna. Chancea većinom gledamo u akciji, ali i on ima itekako smiješnih fora. Po pitanju akcije i humora ljubitelji istih će doći na svoje, također i priča ima zanimljiva otkrića. Zamislite ovu seriju kao spoj akcije i humora. Svaka epizoda nova meta, nova prijetnja, a na Chanceu je da ukloni prijetnju, spasi metu. Dakako, on u sve to doda zabave pa akcije ima jako puno. Ne moram ni napominjati da je gluma na vrhunskoj razini.

Human Target [2010] Human_Target_cast-thumb-550x290-19401

https://around-the-world.forumotion.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Ancient Alien [2010]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum